O mnie

Moje zdjęcie
Lubię ... dużo rzeczy . Nie lubię ... jeszcze więcej ; p

O mnie ♥


Co Ty możesz o mnie wiedzieć ? Nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. Wiesz jakie jest moje drugie imię ? Ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? Jaki jest mój ulubiony kolor? Na której stronie łóżka lubię spać? Przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? Czy jadam śniadania? Jaką kawe pijam? Czy mieszam wódkę? Jakie jest moje marzenie? O czym myślę przed snem? Jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? Czego nienawidzę ? Jakie mam poglądy na różne sprawy ? Czy nadal chcę zostać psycholgiem sądowym? Od czego jestem uzależniona? Jaką wodę piję ? Co jadam na obiady? Masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? No właśnie, gówno o mnie wiesz. 

A teraz tak krótko o mnie - podstawowe informacje . 
Nazywam się ... Natalia . . . Cóż . To wszystko . 

A teraz część dla tych , którzy chcą mnie bliżej poznać . 

_______________

Urodziłam się w Gdańsku , dokładnie we Wrzeszczu . Mieszkam tam do dziś ... w Gdańsku . 
Średnia na świadectwie w tym roku była kiepska ... dla mnie . 
4.70 !!! . Od 4.75 jest pasek . Kurde . Gdyby ten nauczyciel postawił mi piątkę z anglika ( JAK OBIECAŁ ) to bym miała ._.
Dosyć o szkole . Ale tak na marginesie ... NIEDŁUGO SIĘ ZACZYNA ! Buhahhahaa . Mogę tak gadać i gadać to końca świata . 
Aktualnie nie mam najlepszej przyjaciółki , takiej forever i wgl . Jeszcze niedawno miałam , ale zawiodłam się na niej i odkryłam , jaka ona jest beznadziejna . Obecnie mam kilka dobrych koleżanek .
Interesuję się rysowaniem . Kocham rysować <3  . Ogólnie mangę i anime . Kocham mangę . Ale nie jestem takim psyho-fanem , że .. wiadomo . 
Oprócz rysowanie kręci mnie również sport . Nie jestem sprawna fizycznie , tak dobrze , jak byłam kiedyś , jednak kocham biegać . 
Mój ulubiony przedmiot w szkole - j.polski . Czemu ? BO JESTEM Z NIEGO NAJLEPSZA Z CAŁEJ KLASY ! A poza tym jest łatwy . Ja jako jedyna mam 6 z polskiego . Innym niewiele brakowało , ale i tak ja jestem wyżej ... no ... prawie . Tuż przed wystawieniem świadectw dogonił mnie chłopak z klasy , który mi się podoba x_X . Mam te same średnie z polskiego . Ja pier ... 
W przyszłości chcę pracować w branży sądowej . Będę studiowała na ... OXFORDZIE ! To są takie zajebiste studia , że wypuścili nawet swoje zeszyty po 7 zł ! 

Eghem . Kocham muzykę . Ogólnie taką , co wszyscy , ale w drodze do kościoła mruczę sobie pod nosem teksty piosenek z anime po japońsku .__. 

Dobra , koniec . Poznaliście 1/10 mnie ! :D Brak komentarzy:

Prześlij komentarz